Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chrupka

19. 2. 2014
Chrupka
 
Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Druh
Tyrannosaurus/ostrozub
Titul
Křupka,Chrupka,Zubik,Zoubek
Karma
Kladná
Jméno
Křupka (Film 2),Chrupka (film 5)
Hraje
Nikdo
Blízcí
 Nožička, Sára, Písko,Zobka,Bodlina Chrupkův otec,Chrupkuv matka
Výskyt
Země dinosaurů,Země 2:dobrodružtví ve velkém údolí,Země dinosaurů 5 tajemný ostrov

Chomper (aka "Eager Chomper", jak je nazýván na oficiálních internetových stránkách, a fanoušky ), je postava v zemi před časem  filmů a televizního seriálu.On je fialový Tyrannosaurus ,který je jedním z mnoha druhů masožravých dinosaurů s názvem Ostrozub (sharpteeth) v zemi Před série Time. On nejprve objevil se v Země dinosaurů 2 dobrodružství ve velkém údolí , když on byl vymyšlen podle Nožičky,Sáry,Zobky,Pírka  a Bodliny .Byl vzkříšen podle nich první den svého života vedl jej, aby byl přátelský s býložravých dinosaurů, i když ne vždy mu věřit. On je dvojjazyčný, budou moci mluvit jak býložravec jazyk dinosaurů rostlinných jíst, a " ostrozub  "jazyk masožravých dinosaurů, který vypadá, že se skládají z chrochtání, řve, a kliknutí, což z něj dělá velmi užitečné při řešení sporů mezi býložravci a masožravci.

  Chrupka byl tak dobře přijat  fanoušky i kritiky seriálu, který se vrátil jako vedlejší postava v Země dinosaurů 5 ,a re-představil jako hlavní postava v televizním seriálu.

 Obsah

 Charakter

  Historie

  Nožička,Sára,Zobka,Pírko a Bodlina původně našly Chrupku jako vejce v Země dinosaurů 2 tajemný ostrov  , když se snažili zachránit vejce z Duckyho hnízda, který byl ukraden ze strany eggnappers Ozzy a Strut. Oni si spletl vejce, aby se vejce z hnízda, jak to bylo přibližně stejné (s výjimkou velikosti, Chrupka to byla větší), je modrá s oranžovými skvrnami .Když přinesli vejce z tajemné Beyond zpět do hnízda, ale zjistili, že Zobka unhatched sourozenec se vrátit zpět do hnízda, i když se spletli, že je náhoda, že viděli Ozzyho a vzpěry odchodu drahoušek hnízdo s vejcem , a že ten, kterého přivezl byl ten, že se skutečně ukradl. Oni se rozhodli pečovat o dítě jako náhradní rodiče, když se vylíhnou, až zjistil, že je Ostrozub, když to udělal.

 Nožička byl první, kdo si uvědomil, že jako dítě ještě nebyl nebezpečný, a mohl by snad být řízen od přirozených stravovacích návyků z masožravých dinosaurů. I když pokusy Nožičky  na zvýšení Chrupky  na dietu rostlin se nezdařilo,Chrupka  přesto našel stravy hmyzu být příjemný jízdné. Když Nožička představil  Chrupku s ostatními, přijali ho na první pohled, dokonce i zpívat píseň pro něj (" Ty jsi jeden z nás  Sára, nicméně, se stala hořkou k němu poté, co se kousla do ocasu instinktem.Chrupka pak utekl pak utekl, do jednoho z vulkánů (tzv. "Kouření hory", charaktery), na okraji Velkého údolí.  Tam, on honil další hmyz, dokud Ozzy a sloupku napadl ostatní opět po pomstě.  On pak přišel k jejich záchraně, jak mu bezděčně udělal předtím, než (jeho stín se zmást na eggnappers do myšlení, že je dospělý).  Později, když gang zjistil, že sesuv půdy v noci předtím, než otevřel novou cestu mezi Beyond a údolí, což Sharpteeth zadat,Nožičku se snažil vést Chrupku  do bezpečí, ale narazil na dva Sharpteeth, který přišel do údolí .Chrupka  okamžitě klikli na který jedná zejména Sharpteeth byli, a vice versa. On a jeho rodiče pak začal odejít, dokud neuslyšel Nožičku  volá o pomoc, jak Ozzy a sloupku snažil se ho shodit z útesu, načež mu vděčný otec a matka vyhnaly,a  C_hrupka a Nožička řekl své poslední sbohem.

 Chrupka dělal jeho druhý vzhled v Země dinosaurů 5 tajemný ostrov , ve kterém gang zjistil, že on a jeho rodina žila na ostrově, které se ocitly v pasti na.Chrupka  byl přesvědčen, že jeho rodiče by být přátelský k nim, a to i přesto, že masožravý zdroj potravy na ostrově byl omezen.   Nicméně, když zjistil, na své rodiče, s dotazem, zda by mohl pozvat některé ze svých přátel na večeři, že neprohlédli žádné hosty jako dezert, nabídl pomoc gang schovat před nimi. Ten pak vedl k pečení páchnoucí růže se uvedené jako "Stinky Place", a tvrdil, že vůně květin bude blokovat svou vlastní vůni od dosažení své rodiče. On pak odešel, aby přinesl  jídlo pro gang po  Bodlina začal jíst květiny.

  Sára udržovala paranoik nedůvěru Chrupky, a ona neustále připomínala ostatním, že se mohl obrátit na nich v každém okamžiku. Když si myslela, že Chrupka   chystal kousnout Nožičku. nakonec vyhrkl své obavy v rámci doslechu  Chrupky je je.Chrupka  ,který věděl, že po celou dobu, že ona nevěřila svým rodičům, byl zraněn, že byl dokonce podezřelý z něj, a on utekl.  Později, když jiný Ostrozub, kteří také žijí na ostrově našli děti,Chrupka snažil se je chránit tím, bojuje s sám Ostrozub. Pak se jeho rodiče se ukázal a vzal na něj, během níž padl do  vodya zaklepal Chrupka s ním. Potom okamžitě k uložení Chrupka před utopením, a držel ho z velké vody, když žralok (tzv. "plavání Ostrozub  charaktery), začal se k nim.  Když se Elsie, moře obydl Plesiosurí zachránil a vrátil je na ostrově, Mama a Papa Sharptooth slíbil dětem, že by jim  ublížit nemohli po tom všem, co udělali pro jejich syna.Sára  pak si uvědomila, že to bylo možné pro ně odolat své instinkty pro dobro své přátele ", a začala  věřit  Chrupkovi více.

  V televizním seriálu , Chrupka přišel do Velkého údolí znovu, doprovázen ženské Oviraptor jménem Ruby. I když je Osrozub, obyvatelé se zřejmě přijal dva z nich.Jiné než Topp, který často tropí na Chrupka je masožravá chuť k jídlu, a dokonce tvoří příběhy jako v The Mysterious zubů krize se ho vyděsit. Ale většina dospělých nemá námitky k němu žijící v údolí, nebo hrát se svými dětmi, a to navzdory své masožravé povaze. To je možná proto, že Chrupka je obsah živí hmyzem stále. Je známo, jak on a jeho rodina se podařilo dostat z ostrova byl naposledy spatřen, jak pozemní most spojující ostrov s pevninou, byl zničen zemětřesením a do pátého filmu. Ať už se stalo, že se ukázalo, že rodiče Chrupky dostává v Ruby odpovědnost postarat se o něj. Flashback v Star Day Celebration ukazuje, že Chrupka a Ruby původně šel do Velké údolí spolu, když sleduje Red Claw . Mnoho fanoušků série doufám, že nadcházející čtrnáctý film bude obsahovat Chrupku a Ruby, a vysvětlí více detailů v pozadí jejich případné příjezdu do Velké údolí, jako jiné pohledy na to, co se stalo bylo vidět v záběrech do minulosti v řadě, ale ne tak ještě dostal k dokončení obrazu.

Osobnost

 CHrupky osobnost je velmi společenská, a on je vždy ochoten jít za dobrodružstvím se svými přáteli.Snaží se co nejvíce potěšit své přátele, a tak je náchylný k bytí využilo.  On ukazuje  věrnost svých přátelům, a často otevřeně volá jeho přátelství i těm, kteří se ho zastrašit, jako Doc v The Lone Dinosaur vrací , a Buch v uniknout z tajemné Beyond .On je také docela naivní, i když ne úplně do té míry, někteří jiní, jako Zobka nebo Pírko, a to jednoduše věří tomu, co je řečeno.Chrupka je také velmi tolerantní a optimistický. Příkladem je v The Mysterious zubů krize , kdy se domnívá, že to, co Topps říká o něm rozpadá do kostí.Je také známo, že snadno panice, a to zejména v případě, že je riziko, že někdo snaží ublížit.To je vidět v The Lone Dinosaur se vrací , ve kterém se snaží zoufale, aby zůstali daleko od Doc, se obávat, že ho zabije, protože je Ostrozub.Často se cítí citlivý na jeho velikosti, jako v uniknout z tajemné léta a chybějící Fast-voda dobrodružství . Přes to všechno, že má velmi dobré srdce, a on je nejčastěji vidět zpívat píseň Feel So Šťastný v televizním seriálu, odrážet jeho dobrou povahu.

Lingvistika

Chrupka je jedním z mála dvojjazyčné znaky na zemi před Časové řady, ostatní byly po Opthalmosaurus , potopit Sand popínavá rostlina , a pravděpodobně Elsie ElasmosaurusChrupka je schopen mluvit dialekty jak býložravé stvoření a masožravých tvorů.Je nejisté, jak Chrupka se naučil jazyk, býložravců, když mu bylo teprve kolem těchto druhů na krátkou dobu během prvního dne svého života, ale on byl už schopný mluvit to plynule ve své první scéně v The Mysterious Island .

 Bylo to díky charakteru Chrupka, že bylo zjištěno, že Ostrozub postavy mají dialekt jejich vlastní.Jako jazyk z býložravců je slyšet jako angličtina nebo cokoliv jazyk DVD je na, k publiku, zatímco Ostrozub jsou slyšet jen pronášet řve nebo vrčení a cvakání, to bylo nejisté až do pátého filmu, ve kterém titulek se objeví na dolní části obrazovky, překládání, co Chrupka a jeho rodiče říkají, že v jejich jazyce.On je také ukázaly, sdělování jiným Ostrozub na několika příležitostech v televizním seriálu, ačkoli jediný rozhovor mezi Chrupky a Thud je titulkem.Nicméně, v přehlídce, většina z charakterů rostlin, jíst nezdá se, že věří, že Ostrozub mluvit, jako ve výše uvedeném filmu,Nožička sleduje, jak Chrupka hovoří s mama a Papa Ostrozubi, a on se diví, co říkají.Sára a pak mu řekne, že asi nelze mluvit.V televizní epizodě " The Brave Longneck Scheme ", jak starý a zbytek Ali 's stáda davu kolem Chrupka se slzami v očích prosí je, aby mu neublížit!" Stádo je šokován slyšet ho mluvit, a ten starý volá "mluví Ostrozub,Nikdy jsem neslyšel o takové věci!"

 Lhostejnost

 Chrupka je jediná hlavní postava v televizním seriálu, který je masožravec,s Ruby je všežravec, a zbytek, originál pět, jsou býložravci.Chrupka má vynikající čich, jak by se dalo očekávat pro masožravá stvoření.Protože jeho citlivé nosu, který se láskyplně nazývá jeho "sniffer", on je často vyzván k sledování ztracené přátele a najít chybějící položky v televizním seriálu.V epizodě " The Lonely cesta ", on je ukazován snaží naučit Bodlinu používat svůj nos ze stejného důvodu.

 On je jediný Ostrozub, který jedl kořist na obrazovce, i když kořist je hmyz, a to je také jediný  Ostrozub, který přímo zraněn jeden z pěti hlavních postav, a když kousl Sára ve svém prvním vystoupení.Nicméně, toto bylo pravděpodobně založené na přirozené instinkty, zatímco on byl dítě ve filmu, a byl kajícný když ostatní byli naštvaní na něj to dělá.Vzhledem k tomu, být informován o Nožičky a Zobky, že toto chování nebylo vhodné, a nepřijatelné v Great Valley, on nebyl viděn znovu dělat.

 Chupka často zapomíná, že jeho přátelé jsou listové-jedlíci, jako běžící roubík v televizním seriálu zahrnuje Chrupka snaží nabídnout svým přátelům hmyzu k jídlu. V " Hledat Sky Barevné kameny ", se nabízí Nožičky a Pírka úl včel (tzv." píchání bzučáky "charaktery), které jsou jeho oblíbené jídlo, a on nechápe, proč nejsou rádi, se na to.Také v " The Canyon lesklé kameny ", když Sára chce udělat víc, než se omluvit za ztrátu Tria je oblíbený kámen, Chrupka naznačuje, čímž jí hodně fuzzy roboti (housenky) a bzučení letáky.Stejně jako ostatní Ostrozubci, Chrupka cítí špatně, když v přítomnosti velmi sladce vonící vegetace, jako jsou treesweets v epizodě " The Hidden Canyon ".Nicméně, čím více času tráví kolem nich v této epizodě, více tolerantní k jejich vůni se stává.On se snažil jíst zeleninu a rostliny na několika příležitostech, ale stále najde své chuti odporné.. Je zajímavé, že ačkoli on také zmiňuje v " louce Skákání vod ", které nemá rád sladké bubliny (hrozny), když Zobka poukazuje na tvorbu mraků se podobá ho jíst jeden, když se zdá, že jíst zmrzlé hrozny (tzv." hardwater sladkosti "podle znaky) v epizodě " očima a Spiketail ", a těší je.Ostatní znaky jsou často podrážděné při sledování Chrupka  jíst, takový jak v epizodě " The Big Longneck test ".Jak Shorty svědci Chrupka krmení na některých hmyzu, komentuje ostře na ni, a když mu Sára řekne "Budete si zvyknout na to", se pak odmítne nechat Chrupka jít s nimi na jejich cestu do velkého kamene bez boje.

 I přesto, že většina dospělých, jsou tolerantní k Chrupka, několik přehlídka dotčena cítí k němu kvůli jeho druhů, s Topps je pozoruhodný příklad.Pírkovi sourozenci maj strach z Chrupky v " The Days of Rising Water ", se obávat, že by jim jíst.Na konci epizody, když zachrání svou matku z udušení, jsou vyrobeny doplní se s ním.Ačkoli Sára je velmi mistrusting a bigotní k Chrupla v zemi před časem V: The Mysterious Island ze stejného důvodu, a také proto, že kousl její ocas v zemi dinosaurů II: The Great Valley Adventure, dva z nich se zdá, že no pochybnost kolem sebe v televizním seriálu. Sára se také ukázalo, obavy, když Chrupka je v ohrožení vzhledem k fanatismu a předpokladů dospělých postav.  Nicméně, ona se rychle varovat ho od ní pokaždé, když je hlad.Ona také není proti škádlil ho o jeho ručních palných zbraní v " The Missing Fast-Vodní dobrodružství ", dokud se úspěšně dosáhne kámen blokuje rychle vodu z protékající protokolu (jeho paže byly dostatečně krátký, aby ho dostat z díry ve strana), na kterou mu blahopřeje.Buch bylo známo, že volání Chrupka málo, stejně jako v " Útěk z Mysterious Beyond ".

 Chrupka je blíže k Nožičce, než je na ostatních pěti postav, protože  Nožička  byl s ním nejvíce, když byl dítě, a nikdy se zadrhla jeho přátelství a důvěry, aby Chrupka. Jejich pouto je téměř bratrské, a oni sdílejí stejnou víru, že někdo z jakéhokoliv druhu, a to i těch, s různými stravovacími návyky, může být přátelé s sebou.Chrupka dokonce pustil se do tajemných dálkach v "The Lonely Journey", aby učil na Ostrozuba být přátelský, i když neměl setkat s úspěchem. Chrupka jako "Friendly Ostrozub (parodie Casper přátelský duch"). Vývoj postavy

 Modifikace

 Formulář postavy byl mírně přepracován v průběhu času, podobnost postav Sára a Bodlina.Ve svém debutu,Země dinosaurů 2 II Dobrodružtví ve velkém údolí , byl vypracován jako střední odstín modré, s velmi měkké, zaoblené tváře a tělesné funkce.V Země dinosaurů 5 V:Tajemný ostrov ,byl znovu vypracován s větší náměstí tvaru k ústům, a znatelné hrudních svalů.To bylo snad naznačit, že on vytvořil více jak dostal starší.Také se zdá, že má tři prsty v pátém filmu namísto své původní dva prsty v druhém filmu.V televizním seriálu,on byl znovu upraven.Nyní, postava je fialová barva, než on byl ve filmech, a má větší nos a spíš zpětně sklonem do jeho očí, což mu čelist delší vzhled.  Zuby jsou také umístěny odlišně.Chomper je přátelský fialový Tyrannsaurus,který je známý jako "Ostrizub(Sharptooth)" v zemi před časem filmů. On je dvojjazyčný, budou moci mluvit jak býložravec jazyk Nožičky a jeho přátelé (slyšel jako angličtina pro diváka), a masožravec jazyk, který vypadá, že se skládají z chrochtání, řve, a kliknutí. On je nejmladší ze sedmi hlavních postav.

 

 

 

Když Chomper učí hrát se svými novými přáteli Tiraně a ostnatý, Chomper má něco starosti ostnaté dostat strach ve Velké Valley. Tirana říká Chomper o Spiny má strach do dvou větších druhů ve Velké Valley, longnecks a threehorns protože dospělí útok, aby je pronásledovali a dělat ostnatý dostat strach. Když Chomper slyšet Tiraně říkáte, je pravda, bude je chránit před dospělé, a možná kamarády, jako je Nožička Longneck a  Sára treehorn. 

 

Čtyři přátelské Sharptooths: 
Chomper Tyrannosaurus 
Tirana žena Tyrannosaurus 
Spiny Spinosaurus 
Ursula Utahraptor 

 Ursula postarat se Tirana a Spiny svými rodiči. Když vstoupíte do Great Valley, Ursula SAE Tirana a Spiny plnit své nové kamarádky Chomper a befriendly jeho přátelé, a může pomáhat a chránit Ursula, Tirana a ostnatý z dospělé Velkého údolí.

Chrupka a Tirana