Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pírko

19. 2. 2014

Pírko

 
Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Druh
Pteranodon
Titul
Létavec
Karma
Kladná
Autor
Don Bluth
Hraje
Will Ryan
Blízcí
 , Zobka,Bodlina,Chrupka,Nožička, Sára
Výskyt
Země dinosaurů tv seriá,Země dinosaurů 1:Jak to všechno začalo,Země dinosaurů 10:Velké dinosauří putování,Země dinosaurů 11  Noví sousedé ve velkém údolí, Země dinosaurů 12: Letecký den, Země dinosaurů 13: Moudrost přátel,

Pírko  (aka "panice Petrie", jak je nazýván na oficiálních internetových stránkách, a fanoušky je jedním z původních hlavních postav v animovaném Země dinosaurů filmy   a televizný seriál . On je také jeden z pouhých tří postav   se vyskytují v každém filmu a TV epizody.  On je typ ptakoješter   známý jako Pteranodon , který je jedním z mnoha tvorů zvaných "flyer" charaktery v seriálu.  Když jsou hlavní znaky jsou uvedeny v pořadí,Pírko je obvykle uvedena mezi Zobkou a Bodlinou  , ale pokud je uveden Bodlina okamžitě po Nožičku  a Sáru,Pírka je uváděna jakoou poslední po  Zobku.Pírko  je zvýšen jeho  matkou, spolu se svými bratry a sestrami  , a má strýce jménem Pterano , který se objevil v Země dinosaurů 7:Kámen chladného ohně  .Pírko je velmi plachý a nervózní, většinu času, a bál se naučit létat v původním filmu  až do samého konce.  Postavy nejpozoruhodnější aspekt je jeho nesprávné použití gramatiky.  On byl zpočátku zamýšlel být komická pro původního filmu, ale kritické recenze na postavy komedie byly poměrně negativní . Oni mají protože zlepšily, i když obavy Pírka   lámanou angličtinou a způsob, jak by to mohlo mít vliv na děti, které přetrvávaly.  I když s malým kulturním dopadem,  Pírko je oblíbený u fanoušků série, a jeho vztah jak s hlavní postavou   Zobka, a Charakter vod na treestars.

Personality Osobnost

 Pírko je zobrazen jako laskavé, ale naivní a nervového charakteru.  Ten zpanikaří snadno, a obává se, dělat něco nového a / nebo nebezpečné, a tak je často závislý na své přátele pro podporu a povzbuzení. On je stále zobrazen snaží najít způsoby, jak vykonávat svou odvahu, i když často bezvýsledně.  . Proto má tendenci zbožňovat nebo obdivovat lidé, které si myslí, že je velmi silný a statečný, konkrétní příklad, že jeho strýc Pterano až do konce sedmého filmu  . Dalším příkladem je televizní epizodě "The brave longneck Scheme  ", když se vyjadřuje Zájem o Rhett  po slyšení jeho údajných porážek vícenásobné Sharpteeth.   I přes jeho neochotu, vždycky táhne, když jeho přátelé potřebují jeho pomoc.

 To je také ukázáno na několika příležitostech, že Pírko   je pověrčivý. V " The canyon lesklé   ",Pírko   se zdráhá jít kolem kouření hory, která leží vedle kaňonu lesklé kameny   protože se domnívá, že "nemá rád letáky ".  Později, když se snaží letět přes to, aby dokázal svou statečnost, a hora začne chrlit, že křičí "Já nikdy by se snažili to, mi, abych hora šílený!"   V "  louce skákání waters", se vzteká nad červeným dráždivý treestars, které Bodlina  hltal, prohlašovat, že jeho strýc Pterano  mu řekl, že slyšel, že někdo má smůlu, když se najedli  Petrie pak obviňuje každého neštěstí, které postihne děti během svého pátrání po louce   skákání jeho strýc sloužit jako inspirace pro mnoho Fanfiction příběhů na pozemku před časem.V televizním epizodě " The days of risingwater  ",Pírko ukáže, že on měl to, co nazývá" přítulný hůl "od chvíle, kdy i ostatní původní hlavní postavy poprvé přijela do Velkého údolí .On používá to, aby potěšil sám sebe, když nervózní, nebo když spí.Pírko   má strach z mraků (označované jako "Sky Puffies", charaktery), jak je vidět v Země dinosaurů 12:Letecký den . Toto je odkazoval se na znovu v TV epizodě " tajemný zub crisis ", když Chompr  je zub spadne z útesu a Pírko letí dolů ji chytit.  Když se vrátí,Zobka a Nožička  poznamenat, že právě letěl skrz mraky, aby Petrieho šoku. Petrieho naivita je patrné na několika příležitostech. On je často manipulovat dělat nebo se domníváte, něco, co by ostatní postavy, a to zejména v Kámen chladného ohně, když ho jeho strýc přesvědčen, že jeho statečnost a moudrost, a později dostal ho zeptat Nožička   na odhadovaných pobytu kamene.Pírko také inklinuje věřit ostatním velmi snadno. Létání.

 Pírko byl strach z létání v původním filmu, a když ho to do rozpaků, stále odmítal to zkusit, i když by se dychtivě dotazovat se na své přátele, kdyby letěl na které spadl na zem. Nicméně, když Ostrozub na ně zaútočili pro finální čas, on ironicky pomohl Pírko   létat vzduchem foukání z nosu, kde pak Pírko   se podařilo sebrat odvahu a dech se začne znovu létat. Vztahy

  Rodina

 Pírkova rodina se skládá z matky, několik bratrů a sester, a strýc s  jménem Pterano.   Jeho otec je nikdy neviděl, ani v původním filmu.Pírkova  matka je velmi attentative se svými dětmi, a Petrie se zdá, že mají dobrou matkou a synem vztah s ní. Jeho vztah se svými bratry a sestrami se usadil ve většině případů, i když si nervózní s ním v době, například v Země dinosaurů 12:Letecký den když pořád vypadnutí souladu se skupinou.  Dalším příkladem je televizní epizodě "Jeskine mnoha hlasů ", když se pokusí použít list jako deštník pro sebe a své sourozence, ale náhodou rozlije voda, která se shromáždili na listu nad nimi. Petrie se poprvé podíval do jeho Pterano, myslel, že by mohl udělat nic špatného, ​​a zjistil, že je těžké přijmout chování svého strýce v Kámen chladného ohně. On je také velmi defenzivní něj, a když Sára   mu řekl špatných věcí její otec řekl o Pterano, a vyjádřila souhlas na ně,Pírko   z ošklivé poznámky o ní. Na konci filmu, nicméně,Pírko  připustil, že Pterano nebyl tak chytrý a statečný, jak si původně myslel.Pírko se zdá, že mají silný vztah s Zobkou, on je viděn s ní častěji než s jinými hlavními postavami, a  Zobka mu neustále nabízí pohodlí a consolement, když je nešťastný nebo nervózní.Pírko popsal Nožičku jako "svého nejlepšího přítele", na několika příležitostech, zejména v Zemi dinosaurů 11:Noví sousedé ve velkém údlolí. Po rozhovoru velmi tvrdě, aby Nožička den poté, co zjistil, že je to jeho vina, že malí dosauři  jedli všichni v stromu slakosti ,Pírko,Zobka a Bodlina cítí velmi lítostivý vlastních akcí, a Pírko říká, že on nemá rád, takže Nožiče velmi smutno , když je jeho nejlepší přítel.Pírko má mnohem více napjaté přátelství s Sárou, který je nejvíce patrný v Zemi dinosaurů 7:Kámen chladného ohně. V první scéně,Pírko nejprve dostane frustrovaný, když Sára vyjadřuje skepsi ve svém příběhu o letáky byly prvními tvory obývají zemi. Když jí řekne, že mu jeho strýc Pterano vyprávěl příběh, dva dostat do sporu. Později, když Pterano poslal Pírka shromažďovat informace od Nožičky o tom, kde Kámen chladného ohně přistál,Sára podezření, že jeho úmysly byly tak (i ​​když mu řekl, že se zajímal o kámen sám) a otevřeně ho nazval lhářem, na který odletěl se slzami v očích. Nicméně,Sára zachránila Pírka z pádu u konce filmu, po kterém jejich podmínky mezi sebou začaly zlepšovat.

 V kontrastu,Pírko Zdá se, že si spolu velmi dobře se Bodlinou , a obvykle se snaží pomoci nebo povzbudit ho, kdykoliv je v průšvihu, nebo neochotný dělat něco. když Bodlina se bojí skočit na pilířích v kaňonu,Pírko žádá ho, řekl mu, že to bude v pořádku. Později, když Bodlina  zasekne v otvoru do dutého kmene stromu ve stejném kaňonu, a Allosaurus, který byl sledují děti začíná v jejich blízkosti,Pírko a Nožička společně snažit, aby mu pomohl získat zdarma v čase.Pírkose zdá být na dobré vztahy s Ruby a Chomper. Ve Země dinosaurů 2: Dobrodružtví ve velkém údolí, kdy dítě Chomper kousl Sáry  coas   instinktem,Pírko snažil se ho utěšit. V televizní epizodě "Tajemný zub   ",Pírko b letí po Chomper padlých zub, když to jde přes útes, a později bdí nad Chomper když Nožička  a Zobka odejít najít Ruby na Tria s tajemstvím, bahenní bazén. Ve stejné době, v Země donosaur 5:Tajemný ostrov , kdy Nožička   konfrontuje s Sárou    její paranoidní a bigotní chování vůči Chomperovi, Petrie poukazuje na to, že zatímco Chomper může být příjemné pro ně v současné době, když vyrostou, že by mohl změnit jeho názor o nich.  Pírko je Hnědý   Pteranodon, také volal "Flyer". Je to upovídaný, ale (jednoznačně k sobě), mluví ve formě lámanou angličtinou (ex. "Já ne vypadat!"). On také má tendenci snadno panice a strach dělat něco nového a nebezpečného.  Ale i přes to, že vždy táhne když jeho přátelé jsou v průšvihu. On je také známo, že je velmi přátelský, věrný a důvěryhodný charakter.