Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ruby

20. 2. 2014

Ruby (aka "Responsible Ruby", jak ona je odkazoval se na jako na oficiálních internetových stránkách, a fanoušky ).je hlavní postava v Země dinosaurů televizního seriálu.Ona  je Oviraptor,který   se nazývá " Fast Runner "v seriálu. Ona se dosud objevil v některém z země před časem filmech, jako byla zavedena pouze v televizním seriálu. To je doufal, fanoušky však, že se objeví ve čtrnáctém filmu, jestli to bude někdy být. Charakter.

Znak Developement

 Ruby byl původně šel být jmenován "Ovie", hříčka na její název druhu, Oviraptor.  

 Ruby je často hlas moudrosti mezi mladými dinosaury, který je schopen vysvětlit záležitosti ostatní nechápou. Má klidné vystupování a ukazuje, laskavost a empatie k ostatním. Podivný zvyk ní je někdy okamžitě opakovat sama v "dozadu" způsobem. Například, mohla by říci, jako pozdrav: "Dobrý den, moji přátelé, moji přátelé, ahoj!"  .Ona může být považována za "opak" Chrupky,že je žena, klidná, a uvolněnější, než  (jí raději odpočívat v teplém bahně přes hrát sport s ním v jedné epizodě). Ona je také starší a chytřejší díky více zkušeností v životě.

History Historie

 Jak je vidět v záběrech do minulosti v řadě, Ruby žil se svou rodinou v  tajemných dálkach,dokud Rudý dráp a jeho rychlé biters, pištění a Thud, představuje hrozbu pro ně. Chrupka navrhl, že dva z nich cestovat do velkého údolí, a splňují se se svými přáteli Nožičkou,Sárou Zobkou,Pírkem a Bodlina. Matka Chrupky a otec zřejmě vzhledem Ruby zodpovědnost starat se a chránit  Chrupku,jak je uvedeno v " The Cave of Many Voices ".

 

 V záběru do minulosti v " Star Day Celebration ", těsně předtím, než Ruby a Chrupka  dělají jejich cestu k Velké údolí, Ruby se loučí se svou rodinou, a její otec jí připomíná, studovat, jak se obyvatelé Velké údolí spolupracují mezi sebou navzájem . Její matka pak dodává: "Jednou nás to může ušetřit od ...", na kterém místě ona je přerušen varování  Chrupka že Red Claw a rychlé biters jsou na dosah ruky, a on a Ruby vyrazil. Tato scéna znamená, že Ruby je na misi učit, jak obyvatelé Velkého údolí pracovat společně jako jeden stáda, i když jsou z různých druhů, takže si můžete tuto informaci pro obyvatele tajemného Beyond Mohou pak na oplátku tyto znalosti využít k porážce nebo odehnat Red Claw a jeho rychlé biters.

  Rodina

 Ruby má matku, otce a dva sourozence. Ty se objevily v " The Star Day Celebration "a" Zpět na Hanging Rock ". Její rodiče mají vrásky, což by znamenalo věku. Matka je růžová a Otec je modrý. Otec má také starší osoby, jako hlas. Její sourozenci jsou také růžová a modrý.  

 Věk

 Ruby je věk není znám v seriálu, ale ona starší než gang by to mohlo být, že je 11-letý Oviraptor, že se narodil jako poslední v době, kdy Nožička a jeho přátelé, kde narodil, ale ona se narodila v tajemné nad v že doba Ruby je nový přítel Nožička  a jeho přátel a objevuje se jen v televizního  seriálu. Ona je růžový Oviraptor,také volal " Fast Runner "v zemi Před série  Země dinosaurů. Ruby je známo, že je velmi soucitná  a ona (jednoznačně k sobě), má také zvláštní zvyk opakovat něco, co v "dozadu" způsobem (např. "Dobrý den, moji přátelé, moji přátelé  ahoj").